Kargom teslime hazır olmasına rağmen hâlen teslim edilmemiş.

Kargonuz, takip bilgisi kargo firmasından geldikten sonra teslim edildi olarak görünecektir.

 

Kargom kaç günde gelir?

Kargolar bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.

Siparişlerinizin hazırlanma ve kargoya verilme süresi 3 iş günü olup kargonun size teslimat süresi ile alakalı olarak ülkemizde yaşanan pandemi nedeni ile kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre süreçlerde aksamalar yaşanmaktadır.Bu konu ile alakalı anlayışınız için teşekkür ederiz.

Siparişinizi verirken kargo firmasını bu kriterleri göz önüne alarak vermenizi tavsiye ederiz.

 

***Ürünleri kaç günde yolluyorsunuz?***

Siparişlerinizi 3 iş günü içinde hazırlamaktayız. Teslimat süreleri şuan salgın sebebiyle yaşanan aşırı yoğunluktan dolayı, kargo şubesinin yoğunluk durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

 

Kargo takibini nasıl yapabilirim?

Size Hesabım sayfasından sipariş detaylarına girip kargo takibi yapabilirsiniz.

 

Kargo ücreti ne kadar öderim ?

 750.00 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz gönderilmektedir.(Sadece MNG Kargo ile ücretsiz gönderim yapılmaktadır)

 

Kargo teslimat sonrası ürünüm hasarlı çıktı ne yapmalıyım?

Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik ya da ıslak çıkması durumunda; Durumu teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız. Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz: Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir. 0 216 379 1892 numaralı telefonumuzdan bizi arayıp durumu anlatmanız gerekmektedir.


Söz konusu işlemleri yaptıktan sonra ürünler tarafınıza sağlam olarak yeniden gönderilecek ya da ürün bedeli iade edilecektir. Elinize geçen hasarlı paket ile ilgili yapmanız gerekenler temsilcimiz tarafından size telefonda anlatılacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR