Serdar Yeşil Bayan Hakiki Deri Kemik Çıkıntısı Olanlara Özel Diyabet Dostu Ayakkabı (A11Z002666-BLACK)

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺399,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺259,99(KDV Dahil)
Tahmini Teslim Süresi : 2 Gün
₺86,66 'den başlayan taksitlerle
%20 İndirim Bahar

Hallux Valgus ayak birinci parmağının dışa doğru ve ayak birinci tarak kemiğinin içe doğru ve ayak birinci tarak kemiğinin içe doğru açılması şeklinde oluşan deformitedir. Tarak kemiği ile başparmak ekleminin olduğu yerdeki bursa(Yastıkçık) bu şekil değişikliği nedeniyle zorlanır ve enflame olur(şişer). Buna da bunion adı verilir. Hallux Valgus'un en önemli nedenleri dar ayakkabı giyilmesi ailevi yatkınlık,kasların ve eklemlerin gevşekliği,gout ve artrit gibi bir takım romatizmal hastalıklardır.

Eğer anne veya babanızda Hallux Valgus'u olan biri varsa ve siz de dar burunlu ve yüksek topuklu ayakkabılar giyiyorsanız sizde de Hallux Valgus oluşması kaçınılmazdır. Bunu önlemek için geniş burunlu ve alçak topuklu ayakkabıları seçmelisiniz.

Operasyona kadar gidebilen Hallux Valgus'un tedavinin ilk adımı hastanın ayakkabı seçimini değiştirmektedir. Özellikle bayan hastalarda sivri topuk ve dar burunlu ayakkabı giyimi engellenmeli,yeterince genişleyebilen yumuşak malzemeden yapılmış 2,5-3,5 cm Serdar Yeşil Diyabet Dostu Hallux serisi ürünlerimizi tercih etmenizi öneririz.
Cinsiyet
Kadın
Ürün Metaryali
Hakiki Deri
Taban
Poliuretan
Renk
Siyah
Bağcıklı
Hayır
Mevsim Türü
Mevsimlik
Kullanım
Günlük